Co zamiast kwiatów na ślub?

Idąc na wesele zazwyczaj, niesiemy ze sobą kopertę oraz kwiaty. W ostatnim czasie sporo osób decyduje się jednak na inny prezent dla pary młodej. Co kupić zamiast kwiatów na ślub? Oto nasze rekomendacje!

Wino zamiast kwiatów na wesele

Kto z nas nie lubi wina? Tym bardziej dobrego! Jeszcze lepiej, kiedy w domu posiadamy swoją własną piwniczkę z tym eleganckim napojem. Dlatego idealnym pomysłem na dodatek do koperty jest właśnie wino. Przed zakupem warto jednak dopytać się pary młodej, jaki gatunek preferują. Fani białego wina nie zawsze lubią czerwone i na odwrót. Co jednak istotne, tego typu prezent na pewno będzie eleganckim załącznikiem do koperty i będzie mile widziany.

Kupony lotto zamiast kwiatów

Bardzo trafionym dodatkiem do koperty są kupony lotto. Możemy wybrać swoje szczęśliwe liczby, dowiedzieć się, jakie są ulubione liczby panny i pana młodego lub zagrać opcją chybił, trafił. Tak naprawdę liczy się sam fakt, że chcemy, aby nasza młoda para wzbogaciła się i wygrała fortunę już na początku swojej wspólnej drogi. Taki zastrzyk gotówki na pewno pomoże w życiu, spełnianiu marzeń i podróżowaniu przez świat.

Podkowa na szczęście

Mocno kreatywnym prezentem jest podkowa. Wiele osób decyduje się jednak właśnie na zakup tego typu gadżetu. Coraz więcej sklepów i stron internetowych posiada w swoim asortymencie podkowy na szczęście ze srebra, złota, a nawet wysadzane drogimi kamieniami. Co jednak najistotniejsze, nasza podkowa może być zrobiona również z nieco tańszych materiałów. W końcu najważniejsze, aby przyniosła szczęście młodej parze.

fot. pixabay.com

Tagi: , , , ,

Powiązane artykuły

Poprzedni artykuł Następny artykuł
0 podzieliło się