Prezent na ślub – co kupić na prezent ślubny?

Idąc na ślub, każdy z nas zastanawia się, co kupić na prezent ślubny? W końcu chcemy, aby nowożeńcy ucieszyli się nie tylko z naszej obecności w tym najważniejszym dniu, ale również podarunku, który od nas otrzyma. Jaki prezent dla pary młodej będzie idealny? O tym przeczytacie poniżej.

Pieniądze na prezent ślubny

Najczęstszym i chyba najmilej widzianym podarunkiem są pieniądze. W tym przypadku mamy pewność, że będzie to na pewno trafiony prezent na ślub. Para młoda, może przeznaczyć tego typu podarunek na konkretną rzecz lub odłożyć sumę do skarbonki. Oczywiście to od nas zależy jaką kwotę podarujemy. Przyjmuje się, że w kopercie powinna się znaleźć około 250 zł od osoby, czyli w przypadku pary jest to 500/600zł. Jeśli jesteśmy w stanie sprezentować nowożeńcom hojniejszą zawartość, na pewno zostaniemy jeszcze milej odebrani, a naszej parze młodej zrobi się radośniej na sercu…i w portfelu.

Voucher na wycieczkę

Jeśli składamy się na prezent dla pary młodej w kilka osób lub chcemy zrobić nowożeńcom większą niespodziankę, to na pewno warto zastanowić się nad voucherem na wycieczkę. Kupując tego typu podarunek, mamy pewność, że to nowożeńcy wybiorą konkretną datę oraz destynację podróży. A jak wiadomo, nie ma nic lepszego po długich przygotowaniach do wesela, jak przyjemny odpoczynek z drugą połówką w pięknym miejscu.

Elegancki prezent ślubny

Zdecydowanie jednym z najbardziej eleganckich prezentów ślubnych jest klasyczna zastawa stołowa. Jest to nie tylko praktyczny podarunek, ale i doskonała pamiątka, nawiązująca do zaślubin. Przy wyborze zastawy ślubnej warto wybrać taką, która wykonana jest z porcelany lub innego materiału wysokiej jakości. Decydując się na konkretny wzór lub kolor, należy dopytać naszych nowożeńców albo osoby z ich bliskiego grona, jakie barwy lub styl preferują. Możemy być pewni, że trafiona zastawa stołowa będzie używana przez lata, a być może przekazana kolejnym pokoleniom.

fot. pixabay.com

Tagi: , , , ,

Powiązane artykuły

Poprzedni artykuł Następny artykuł
0 podzieliło się