Domowe sposoby na wory pod oczami Dobrej Żony

Domowe sposoby na wory pod oczami Dobrej Żony
Chyba nie znam kobiety, która jest szczęściarą i żyje bez worów pod oczami. Tego typu “przyjemność” to element nieodłączny płci pięknej. Oczywiście skrzętnie ukrywam moje cienie, ale lepiej jest je skutecznie leczyć. Zobaczcie jak!

Moje poniższe sposoby na opuchnięte oczy oczywiście nie wyleczą na amen i nie zredukują do zera problemu. Dadzą jednak efekt, który będzie sprawiać mniejsze wrażenie nieprzespanej nocy, zmęczenia i miliona spraw, nad którymi siedziałaś do białego rana.

Ogórkiem w oko

Jako, że jestem fanatyczką ogórkową, wykorzystuje je również w pielęgnacji moich oczu. Schłodzonego ogórka kroję na plastry i umieszczam je na swoich oczyszczonych oczach. Pozostawiam na 10 minut. Ważne, żeby warzywo miało niską temperaturę! Ogórek świetnie pomoże zredukować wory.

Torebki herbaty

Zaparzone torebki herbaty odrobinę schładzam tak, żeby nie parzyły. Następnie nakładam je na oczy i pozostawiam na około kwadrans. Herbata ładnie redukuje obrzęki.

Waciki mleczne

Osobom cierpiącym na zmęczone, obrzęknięte oczy polecam również waciki mleczne. Wystarczy zamoczyć wacik kosmetyczny w mleku i nałożyć go na oko. Mleko bardzo ładnie łagodzi zaczerwienienia i opuchliznę.

fot. pexels.com

 

Tagi: , , , , , ,

Powiązane artykuły

Poprzedni artykuł Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 podzieliło się